> Hakkımızda
 

    Ak-Farm 1998 yıllının başında M.Kemal Akman önderliğinde kurulmuş olup tavukçuluk sektörü, süt inekçiliği, mandıra ve diğer sanayi dallarına ürün ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

    Sektörde atılım yapanlar için komple tesis projelendirmesi, keşif ve alternatifli öneriler sunulması ile yatırımcıların en doğru kararı vermesine yardımcı oluyor, Ekipmanlarının temini ve elemanlarının eğitimi yanında tesisin kurulum safhasında ve işletme safhasında ortaya çıkan sorunların aşılması için teknik ve idari destek veriyoruz.

    En ekonomik ve verimli sistemin kurulması, hızlı montaj ve eğitim ile tesislerin kısa sürede hazır hale gelmesi yanında muhtemel yedek parça ihtiyacını en kısa zamanda temin edebilmesi, alınması planlanan verimin arttırılması için en önemli girdi kalemlerinin planlanması gibi konularda danışmanlık yapmaktayız.

    Tüm bu Yurtiçi / Yurtdışı yatırım ve üretim faaliyetlerini desteklemek için devletlerarası ve Türkiye'deki merkezi devlet kurumları arasında teknik ve idari danışmanlığımız altında hizmetlerimizi değerli müşterilerimize sunuyoruz.

    Hayvancılık entegre tesis kurulumlarında Ak-Farm olarak üretim safhalarındaki sinerjinin önemin farkında olarak konusunda uzman personeli bünyesinde bulundurmakta olup, aynı zamanda sektöründe lider çözüm ortakları ile işbirliği yapmaktadır. Rolex Replica Watches

    Entegre Hayvancılık tesislerinin başlangıç noktası olan damızlık tesislerinden, kuluçkasına, yem fabrikasından, yetiştirme çiftliklerine, kesimhaneden soğuk zincir ile nihai tüketiciye ulaşıma kadar her aşaması sinerji ve ayrı ayrı işletme prosedürü gerekmektedir. Ak-Farm olarak 40 yıllık deneyimin getirdiği tecrübe ile her aşamasında gerekli planlamayı yapmaktayız.

    Ak-Farm bu tecrübelerini 2010 yılı itibariyle süt hayvancılığı sektörüne de aktarmış olup ruminant sektörü içinde modern tesisler kurmaya başlamıştır. Sadece süt üretiminde kalmamış olup süt ve et gibi ürünlerin işlenmesi aşamasında çok sayıda modern tesis kurmuştur. Replica Watches

    Ak-Farm bu güne gelen süreçte gerekse Türkiye’de gerekse yurt dışında müşterilerine yatırım danışmanlığı yapmıştır.

    Gelişmekte olan ülkelerin kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak, yatırımcı karlılığını en üstte tutmak için her türlü olumlu olumsuz koşulun değerlendirerek yönlendirme ve danışmanlık başlıca hedeflerimiz olmuştur. Kurulan tesislerin başarılı ve karlı olması en büyük amacımız olmuştur.

    Ak-Farm Tecrübeye Yenilikçi Bakış...

 

 
 
 

Ak-Farm Gıda Tarım İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Batı Bulvarı A.T.B. İş Merkezi G Blok No: 152
Macunköy Yenimahalle / ANKARA - TÜRKİYE
Tel : +90 312 397 73 25 (pbx)
Faks : + 90 312 397 73 28


© 2016 Ak-Farm