> Danışmanlık
 
 
    Şirketimiz 1998 yılından itibaren yerli ve yabancı sermayeli sanayi, tarım, turizm, eğitim, sağlık, müteahhitlik kuruluşlarına mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini bünyesinde işbirliği yaptığı müşavirlik firmaları ile güç birliği yaparak gerçekleştirmektedir.

    Firmamız, bünyesindeki İşletmeci, Ziraat Müh, Gıda Müh, Kimya Müh, Veteriner ve Avukat kadrosu ile yürütülen takip dosyaları konusunda hızlı, güvenilir, sorunsuz bir şekilde firmaları layığı ile temsil etme ilkesini prensip edinerek çalışmalar yapar.

    Yatırım danışmanlığı kapsamında; Fizibilite raporu hazırlanması, Kırsal Kalkınma Hibe Destekli Projeler, Kalkınma Ajansları ve Avrupa Birliği Hibe Destekli Projelerin hazırlanması ve uygulama safhası danışmanlık hizmetlerini yürütmekteyiz.

    Sektör olarak; Tarım-Gıda, İmalat, Sağlık-Eğitim ve Turizm sektörü yatırımları ile ilgili olarak fizibilite raporu hazırlanması, uygulama projeleri hazırlanması, kontrollük ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.Rolex Replica Watches

    Proje özelliğine göre konusunda uzman kişilerle de danışmanlık hizmetleri yürütmekteyiz.

    Danışmanlık kapsamında; Yatırım Teşvik Belgesi alınması, yatırım sürecinde makine seçimi, personel temini, üretim izinleri alınması, marka-patent danışmanlığı, ihracata yönelik Dahilde İşleme ve Hariçte İşleme İzin Belgeleri alınması ve kapatılması, yatırım tamamlama ekspertizi ve Teşvik Belgesi kapatma işlemleri, “Kalite Sistemleri”nin kurulması, personel eğitimi ve belgelendirme (akredite kuruluşlarca yapılan denetim sonucunda), Garanti Belgeleri alınması, yabancı personel çalışma izinleri alınması vb. hizmetler verilmektedir.

    Ankara’daki Büronuz:Audemars Piguet Replica Watches
  • Müşterisine değer verir, saygı duyar.
  • Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır.
  • Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir, verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir.
  • Müşterisine verdiği hizmette tedbirli ve iş bitiricidir.
  • Müşterisiyle devamlı, hızlı ve sağlıklı ilişki kurar.
  • Gizlilik ilkesine uyar.
 
 
 

Ak-Farm Gıda Tarım İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Batı Bulvarı A.T.B. İş Merkezi G Blok No: 152
Macunköy Yenimahalle / ANKARA - TÜRKİYE
Tel : +90 312 397 73 25 (pbx)
Faks : + 90 312 397 73 28


© 2016 Ak-Farm